Kontakt

Bestyrelsen og kasserer for Esbjerg Indre Mission
Formand

Niels Peder Kristensen
Søndergårds Alle 11
6700 Esbjerg
Tlf. 75 13 89 37
Mail: niels.peder.kristensen@gmail.com

Næstformand
Henrik Krogager
Koralvej 14
6710 Esbjerg V
Tlf. 75 15 38 85
Mail: hkrogager@gmail.com

Sekretær
Søren Muff
Venøvej 6
6710 Esbjerg V
Tlf. 21 45 34 40
Mail: sorenmuff@gmail.com

Bodil Frederiksen
Plougstrupvej 45
6771 Gredstedbro
Tlf. 26 16 17 10
Mail: brinkreuss@gmail.com

Henning Sloth
Fyrrelunden 52
6705 Esbjerg Ø
Tlf. 21 19 54 18
Mail: Sloth1052@gmail.com

Kasserer (valgt uden for bestyrelsen)
Jacobina Skorastein
Bjørnevej 13
6715 Esbjerg N
Tlf. 28 95 65 51
Mail: jskorastein@hotmail.com

Beløb til Esbjerg Indre Mission kan overføres til Danske bank reg. nr. 1551 konto nr. 6780008605.
Se mere om mulighederne for at yde økonomisk støtte til arbejdet under menupunktet ”STØT arbejdet”.

…..

Esbjerg IMU  (Indre Mission Ungdom)
Formand

Clara Sønderskov
Tlf. 93 80 59 93
Mail: Esbjerg@imu.dk

….

Esbjerg IM’s adresseliste samt modtagelse af nyhedsmails og det trykte program

Notering på adresselisten, modtagelse af nyhedsmails og det trykte program – eller sletning fra adresselisten:
Jacobina Skorastein
Tlf. 28 95 65 51
Mail: esbjergindremission@gmail.com

Udsendelse af nyhedsmails og programændringer pr. mail:
Jacobina Skorastein
Mail: jskorastein@hotmail.com

Iøvrigt henvises til: Esbjerg IMs håndtering af personoplysninger.

…..

Kørselsordning
Behov for kørsel til møder?

Ole Lauritsen
Tlf. 61 77 33 51
Mail: olelauritsen@youmail.dk

….

Kontaktpersoner for IM-Huset

Husudvalg samt reservation af IM-Husets lokaler:
Henning Sloth
Tlf. 21 19 54 18
Mail: Sloth1052@gmail.com

Aftale om varmestyring i IM-Husets lokaler:  
Ole Normann Andersen
Tlf. 29 87 35 13
Mail: olenandersen@gmail.com

….

Esbjerg IM’s hjemmeside

Administrator, tekstredigering og billedopsætning:
Niels Peder Kristensen
Mobil: 22 77 13 74
Mail: niels.peder.kristensen@gmail.com

Ajourføring af kalender for program: 
Harry Muff
Telefon: 75 11 75 00 eller 21 35 35 87
Mail: vhmuff@gmail.com

….